• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Odkryj urok zakładów sportowych

Co robić, aby w żadnym razie nie być na minusie u bukmacherów?
Posiadam wieloletnie doświadczenie w dziedzinie zakładów bukmacherskich – jednakże niezbyt miłe fakty są takie, iż straciłem spore pieniądze. Dopiero od kilku miesięcy wreszcie nie sponsoruję buków.
Co się stało? Cóż, generalnie wychodzę z takiego założenia, iż wcześniej za bardzo skupiałem się na tym, aby obstawiać dużą ilość spotkań. To naturalnie ma sporo sensu, lecz prawda jest taka, że bukmacherzy każdego dnia zarabiają bardzo duże pieniądze na właśnie tych ludziach, którzy w taki sposób grają. A więc trzeba trochę zmienić własną strategię gry – o wiele lepszym wyjściem jest to by postawić kilka spotkań na jednym kuponie.
Ba, w sumie w większości przypadków to jest tak, iż w zasadzie obstawiam tylko jedno spotkanie – jednakże kurs jest stosunkowo wysoki, powyżej 2. Myślę, że to bardzo korzystne, iż mam możliwość poznać typy dnia: a więc są w naszym kraju profesjonalni typerzy, którzy z wielką chęcią dzielą się własnymi typami. Lubię, gdy inni ludzie tak właśnie robią, bo jeżeli się znają, to generalnie są wielce pomocni. Chcę również trochę napisać o psychice – a więc generalnie czymś niesamowicie wskazanym jest to by nie uważać, iż OK jest to, aby nieustannie grać. Należy zrobić sobie przerwy – to wskazane dla naszego zdrowia psychicznego.

1. Otwórz link

2. Tutaj

3. Sprawdź tutaj

4. Kontynuuj

5. Zobacz więcej

Categories: Sport

Comments are closed.